/ /
0

POLECAJĄ NAS

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie

Anna Kowalska - Dyrektor Zarządu

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie składa serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji tak ważnego dla nas wydarzenia, jakim było 70-lecie komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Serdecznie dziękujemy za wsparcie, które umożliwiło nam zorganizowanie tej wspaniałej imprezy. Wasz gest jest dowodem na istnienie ludzi dobrej woli, na których zawsze można liczyć.

Pełna rekomendacja >>

 

  

TATTOOFEST Kraków

Aleksandra Hałatek - Organizator festiwalu

Rewelacja! Świetny kontakt i organizacja pracy oraz bardzo profesjonalne podejście do klienta - wszystko, czego można sobie życzyć podejmując współpracę. Flippery podczas naszej imprezy były fantastycznym dodatkiem i cieszyły się ogromną popularnością wśród uczestników w każdej grupie wiekowej. Zdecydowanie polecamy!

Pełna rekomendacja >>

 

  

FSWO

Piotr Rolla - Prezes Zarządu

Zespół z którym współprcowaliśmy, wykazał duże doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm, co przyczyniło się do powodzenia naszego przedsięwzięcia. Z całą pewnością możemy polecić Flippery.pl jako dobrego podwykonawcę, który bezapelacyjnie uświetni Państwa imprezę. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa pomoc i zaangażowanie.

Pełna rekomendacja >>

 

 

Rent Design

Adriana Szczeniowska - Dyrektor Zarządzająca Rent Design

Flippery wzbogaciły organizowane przez nas wydarzenie i zapewniły obecnym gościom świetną rozrywkę. Podczas wsółpracy marka Flippery.pl dała się poznać jako partner godny polecenia i oferujący współpracę na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!   

Pełna rekomendacja >>

 

 

Iwentarium Sp. z o.o.

Katarzyna Dudziak - Account Manager

Usługa świadczona przez firmę flippery.pl była wykonana na najwyższym poziomie, a maszyny dostarczone przez flippery.pl w idealnym stanie. Goście wspaniale bawili się na turnieju flipperów zorganizowanym przez Pana Andrzeja Patro. Firma flippery.pl to partner godny zaufania, z którym na pewno będziemy współpracować przy kolejnych wydarzeniach.   

Pełna rekomendacja >>

 

 

G2A.COM

Mirosław Baran - PR Event Specialist

Uzyskaliśmy wiele pozytywnych opinii i życzeń, aby flippery pojawiły się również na planowanych w przyszłości imprezach firmowych. Kontakt z kontrahentem przebiegał bezproblemowo i szybko udało się ustalić wszystkie niezbędne detale dotyczące realizacji usługi. Bogata oferta dostępnych maszyn powoduje, że bez problemów znaleźliśmy odpowiednie wersje wpasowujące się w klimat firmy oraz gusta naszych pracowników.  Możemy spokojnie rekomendować naszego partnera innym zleceniodawcom i zapewnić o profesjonalnym podejściu ze strony pracowników Flippery.pl.   

Pełna rekomendacja >>